Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamızda, müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup, sektöründe her zaman kalite ve iyi zamanlamayı hedefleyerek baskılı ya da baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapmaktadır.

Özel kullanım alanlarında, her tip ve marka barkod yazıcılarda, kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını bölgesel satış politikaları ile Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir.

Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde etiket (sticker), ribbon (ribon), yıkama talimatı, (akmaz,japon akmaz) ve barkod makinalarında yenilik ve gelişmeyi uygulayarak, sektörde daima A kalite ürünleri ve hizmeti ile global pazarda hizmet vermektedir.

Etiket teknolojisinde letter-press sistemi ile, bobinden bobine 8 renge kadar baskı yapabilen kendinden yapışkanlı veya yapışkansız her türlü etiket firmamızdan (Vellum, Kuşe, Termal, Polietilen, Polipropilen, Pvc, Termal Transfer Karton, Termal Karton, Silvermat, ve Whitemat v.b.) temin edebilir ve etiketlerin üzerine baskı yapabileceğiniz, her türlü etiket malzemesine uygun yazıcı ribonlarını ( Wax Ribbon, Wax/Resin Ribbon, Resin Ribbon ) firmamızdan alabilirsiniz.

Ayrıca barkod makinası olmayan müşterilerimize de özel ölçü ve istedikleri baskıyı anında barkod makinasından baskı yaparak tedarik edebiliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın